Prebaľovacia podložka Liliputi Skully

Prebaľovacia podložka Liliputi Skully
 • Prebaľovacia podložka Liliputi Skully
 • Značka: Liliputi
 • Kód tovaru: CHANGING-SKULLY
 • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  47,26 € 42,54 € (10% zľava)
  (35,45 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Prebaľovacia podložka Liliputi je veľmi praktickým pomocníkom pri prebaľovaní bábätka v každej situácii. V zloženom stave zaberie málo miesta, vnútro je starostlivo navrhnutý tak, aby všetko, čo potrebujete, sa v nej dalo prakticky uložiť.

Má päť vreciek, z ktorých je jedna na zips, jedno na patentku a jedna väčšia na gumičku, takže do nej môžete schovať všetko, čo k prebaľovanie potrebujete - plienky, vlhčené obrúsky, krém na zadoček, náhradné ponožky, hračku pre dieťa ...

Vonkajšia látka je Softshell, ktorá je farebne zladená so všetkými nosidlami aj ďalšími produktmi značky Liliputi. Vnútorná strana v stredu, kde leží dieťa počas prebaľovania, je z vodotesné látky, na ktorú je pomocou suchých zipsov nalepená froté podložka. Tá sa dá samozrejme vybrať a samostatne vyprať, celá podložka sa dá tiež prať. Dá sa poskladať na dva rozmery, dokážete si ju tak prispôsobiť napr. Svojej kabelke.

Prebaľovacia podložka je vkusne zložená, je vhodná aj ako darček.

Rozmery:

V rozloženom stave - 83 cm x 73 cm

Poskladané - 25 cm x 36 cm

Poskladané na mini rozmer - 18 cm x 25 cm

Údržba: Prať v práčke na šetrnom programe s teplotou 30 ° C, žmýkať na nízkych otáčkach, žehliť na max. 100 ° C. Nebieliť.

Parametre
Krajina výroby

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz