Detské nosítko Fidella Fly Tai Babysize Dancing Leaves Autumn - oranžové

Detské nosítko Fidella Fly Tai Babysize Dancing Leaves Autumn - oranžové
 • Detské nosítko Fidella Fly Tai Babysize Dancing Leaves Autumn - oranžové
 • Značka: Fidella
 • Kód tovaru: Fid-FT-BS-2094
 • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  104,48 € 94,03 € (10% zľava)
  (78,36 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Pohodlné nosítko bez spôn, praciek či suchých zipsov, všetko jednoducho prispôsobíte na vašu veľkosť - rovnako ako šatku.

Pre väčší komfort nosiča má Fidella Mei Tai zhruba do polovice šírky ramenných popruhov polstrovanie, vďaka ktorému Vám bude pohodlné aj nosenie ťažších detí.

Dĺžku chrbtovej opierky je možné jednoduchým stiahnutím šnúrky (ktorá je umiestnená na bokoch chrbtovej opierky) regulovať v rozmedzí 33 - 48 cm. Šnúrka z rovnakej látky ako nosítko a má uzol, za ktorý ju možno pohodlne uchopiť.

Fidela Mei Tai má hlavovú opierku, na pohodlný spánok vašich detí. V prípade, že hlavovú opierku nebudete používať, odporúčame z hľadiska bezpečnosti ju mať zmotanú a ukotvenú ako krčný golier.

Šírku horného okraj chrbtovej opierky je možné tiež regulovať podľa potrieb - utiahnuť pokiaľ dieťa spí a je potrebné ich mať tesnejšie pri vašom hrudníku alebo povoliť pokiaľ potrebuje mať aktívny rozhľad. Aj tu je šnúrka zhotovená z rovnakého materiálu ako nosítko, je tu uzol a šírku môžete regulovať v rozmedzí 24 - 45 cm.

Bedrový pás je mäkko polstrovaný a nebude vás tak látka nikde tlačiť. Pre lepšie rozlíšenie majú bedrový pás a ramenné popruhy farebne odlíšenú lícovú stranu.

Vhodné pre deti od piatich mesiacov (s výškou 74-104 cm).

Parametre
Materiálové zloženiebavlna
Materiál100% bavlna

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👶 Pre deti