Detské nosítko Liliputi Mei-tai Skully

Detské nosítko Liliputi Mei-tai Skully
  • Detské nosítko Liliputi Mei-tai Skully
  • Detské nosítko Liliputi Mei-tai Skully
  • Značka: Liliputi
  • Kód tovaru: MEITAI-SKULLY

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Detské nosítko od firmy Liliputi umožňujúci predné i zadné nosenie detí. Pozostáva zo chrbtovej opierky, bedrového pásu, ramenných popruhov a kapucne.

Chrbtová opierka je tvarovaná tak, aby dieťa sedelo vo fyziologicky správnej polohe a tiež aby nosenie bolo pre neho pohodlné - je mierne polstrovaná. Pod zadkom dieťaťa je látka dostatočne široká, na bokoch sa opierka mierne zužuje, nosítko je tak veľmi vzdušné. Bedrový pás a ramenné popruhy sú dostatočne široké a polstrované, aby bolo nosenie pohodlné aj pre nosiacich osobu. Bedrový pás nie je mohutný, pri nosení ho takmer necítite. Nosič je tak ideálny pre rodičov, ktorým pevné bedrové pásy nie sú príjemné, zároveň je ale vhodný skôr pre ľahšie deti. Súčasťou nosidlá je odopínacia kapucňa, ktorá slúži ako opierka hlavičky. Menším detičkám podopiera hlavičku samotná látka chrbtovej opierky, ak nosíte väčšie dieťa, môžete k nosítku pomocou suchého zipsu pripnúť kapucňu.

Z hľadiska ortopedického zabezpečuje široký rozkrok optimálnu vývin kĺbov, dostatočná podpora chrbtice. Nosítko má tiež odopínateľnú kapucňu, ktorá v prípade potreby drží hlavičku.

Tvar nosidlá podporuje zdravý vývin kĺbikov. Široké, polstrované popruhy pre pohodlnosť nosenia.

Univerzálna veľkosť pre matku i otecka. Vhodná od 3 mesiacov do 15 kg.

Vyrobené v Maďarsku podľa európskych noriem EN 13209-2: 2006 a Certified OekoTex 100 Fabrics. Značka Liliputi je členom skupiny Baby Carrier Industry Alliance (BCIA).

Parametre
Materiál100% bavlna
Krajina výroby Maďarsko

Nový dotaz