Detské nosítko Manduca Belly Button Berry

Detské nosítko Manduca Belly Button Berry
  • Detské nosítko Manduca Belly Button Berry
  • Značka: Manduca
  • Kód tovaru: 2110117001

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Toto ergonomické nosítko Manduca je určené pre nosenie novorodencov až po predškolské deti, testované pre deti od 3,5-20 kg.

Vnútorná integrovaná novorodenecká vložka umožňuje nosenie bábätka od narodenia, bez toho aby dochádzalo k neprirodzenému rozťahovanie nožičiek.

Približne od 3 mesiacov možno nosiť bábätko v samotnom nosiči Manduca v M polohe, ktorá rešpektuje správne postavenie končatín a držanie chrbtice. V neskoršom veku môžete nosiť v nosiči Manduca na boku či chrbte. Chrbtová opierka je možné jednoducho pomocou zipsu predĺžiť približne o 7 cm, umožňuje bezpečné nosenie aj veľkých detí. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí. Kapucňa je súčasťou opierku Manducy umožňuje fixáciu hlavičky, zaspí Ak dieťa v nosiči.

Manduca rešpektuje požiadavky na ergonomické nosenie dieťaťa v M polohe. Súčasťou nosidlá je kapucňa pre fixáciu hlavičky spiaceho dieťaťa. Spĺňa tiež Európsku normu EN 13209-2: 2005.

Polstrované popruhy a bedrový pás (nastaviteľný až do dĺžky 140 cm) uľahčujú rozloženie váhy a komfort pri nosení. Dobrá prispôsobivosť rozdielne veľkým rodičom. Unikátna trojito regulovateľná dĺžka ramenného popruhu zaisťuje komfortné nosenie aj pre osoby malého vzrastu (cca 160 cm). Ramenné popruhy je možné nosiť krížom pri nosení na bruchu.

Rozmery:

šírka hlavného panela: 35 cm

dĺžka zapnutého hlavného panela: 35 cm, s rozopnutým zipsom 42 cm

bedrový pás upraviteľný: 72 - 140 cm

rozmer v zloženom stave: 44 x 22 x12 cm

Údržba:

Perte pri teplote do 30 ° C, používajte šetrný prací prostriedok. Nebel a nesušte v sušičke. Pred praním a skladovaním zapnite všetky spony. Na pranie tmavých farieb použite prací prostriedok na tmavé prádlo.

Vyrobené v Českej republike.

Parametre
Rozmery - balenie (cm)44 x 22 x 12
Hmotnosť (g)680
Materiál100% bavlna

Nový dotaz