Detské nosítko Manduca Vivid Green

Detské nosítko Manduca Vivid Green
  • Detské nosítko Manduca Vivid Green
  • Detské nosítko Manduca Vivid Green
  • Značka: Manduca
  • Kód tovaru: 2221016002

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Limitovaná kolekcia ergonomických nosidiel Manduca. Patrí do kategórie mäkkých nosidiel a je určené pre nosenie batoliat a detí až do váhy 20 kg. Dômyselné konštrukčné riešenie opierku Manducy umožňuje prispôsobenie nosidlá pre novorodencov aj predškoláka rovnako tak i pre rodičov rozdielnych konštitúciou.

Manduca kladie dôraz na ergonómiu pri nosení. Mäkká, ale pevná látka obopína telo neseného dieťaťa a imituje tak klasické nosiacich šatky. Strihové riešenie nosidlá Manduca umožňuje ortopedicky správne postavenie končatín v M pozícii (v lekárskej terminológii poznáme ako "žabí pozície"), ktorá je pre novorodenca prirodzená. Pri nosení novorodencov je rešpektovaný požiadavka na C polohu dieťaťa a dostatočnú fixáciu hlavičky.

• Hlavičku väčšieho spiaceho dieťaťa fixuje kapucne, ktorá je schovaná v prednej časti nosidlá.

• Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zaručuje pohodlie dieťaťa a zabraňuje vzniku otlakov. Ergonomické nosítko Manduca poskytuje dokonalý užívateľský komfort nošencům, ale aj tým, ktorí ich nosia.

• Špeciálne tvarovaný bedrový pás spolu s ramennými popruhmi dokonale rozkladajú váhu neseného dieťaťa medzi bedrá, chrbát a ramená.

• Ramenné popruhy, ktorých dĺžku možno ľahko upraviť na troch miestach zaručujú dobrú prispôsobiteľnosť nosidlá aj pre osoby veľmi rozdielneho vzrastu a konštitúcie. Pri nosení na bruchu možno prekrížiť popruhy na chrbte, čo prináša pohodlie najmä osobám s úzkymi ramenami.

• Všetky spony nosidlá sú podložené, tak aby nikde netlačili. Základný spona má špeciálne trojité istenie a bezpečnostné gumičky u všetkých spôn zabraňujú nechcenému rozopnutie nosidlá.

Manduca spĺňa požiadavky Európskej normy EN 13209: 2: 2005 a jednotlivé detaily nosidlá sú spracované tak, aby zodpovedali najnáročnejším požiadavkám na bezpečné nosenie.

Rozmery:

šírka hlavného panela: 35 cm

dĺžka zapnutého hlavného panela: 35 cm, s rozopnutým zipsom 42 cm

bedrový pás upraviteľný: 72-140 cm

Parametre
Rozmery - balenie (cm)44 x 22 x 12
Hmotnosť (g)720
Materiál100% bavlna

Nový dotaz