Elastická šatka Liliputi Wrap Classic - fialová

Elastická šatka Liliputi Wrap Classic - fialová
  • Elastická šatka Liliputi Wrap Classic - fialová
  • Elastická šatka Liliputi Wrap Classic - fialová
  • Elastická šatka Liliputi Wrap Classic - fialová
  • Elastická šatka Liliputi Wrap Classic - fialová
  • Značka: Liliputi
  • Kód tovaru: WRAP-CLASSIC-PURPLE

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Tento elastický šatka od značky Liliputi je ušitý z veľmi príjemného a pružného certifikovaného materiálu. Pružnosť látky ocenia mamičky, ktoré sa ešte len učia nosiť svoje dieťa v šatke. Šatka uviažete podľa návodu okolo tela a látka sa vždy prispôsobí telíčku bábätka - spôsob viazania je jednoduchý aj pre začiatočníkov. Vďaka pružnosti látky si nemusíte robiť starosti s odhadom správneho utiahnutia.

Liliputi elastický šatka oceníte pri nosení detí vpredu a na boku. Šatka je určený pre bábätká od narodenia do 9 kg.

Šatka je 5 m dlhý, je to univerzálny dĺžka pre všetky veľkosti nosiacich rodičov, pre mamičky i oteckov. Látka je pomerne tenká a jemná, šatka nie je objemný - aj to je pri viazaní malých bábätiek príjemné. Šírka šatke 60 cm tiež úplne stačí na všetky úväzy. Lemy sú obentlované, konce sú skosené.

K šatke dostanete látkovú taštičku z rovnakého materiálu, v ktorej ju môžete bezpečne prenášať. Samozrejmosťou sú tiež fotografické návody na viazanie.

Vyrobené v Maďarsku podľa európskych noriem EN 13209-2: 2006 a Certified OekoTex 100 Fabrics. Značka Liliputi je členom skupiny Baby Carrier Industry Alliance (BCIA).

Údržba: prať v práčke na šetrnom programe 30 ° C, žmýkať pri nízkych otáčkach, nesušiť v sušičke.

Parametre
Materiál100% bavlna
Krajina výroby

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz