Elastická šatka Liliputi Wrap Rainbow Skully

Elastická šatka Liliputi Wrap Rainbow Skully
  • Elastická šatka Liliputi Wrap Rainbow Skully
  • Elastická šatka Liliputi Wrap Rainbow Skully
  • Značka: Liliputi
  • Kód tovaru: WRAP-RAINBOW-SKULLY

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Táto elastická šatka od značky Liliputi je ušitá z veľmi príjemného a pružného certifikovaného materiálu. Pružnosť látky ocenia mamičky, ktoré sa ešte len učia nosiť svoje dieťa v šatke. Šatku uviažete podľa návodu okolo tela a látka sa vždy prispôsobí telíčku bábätka - spôsob viazania je jednoduchý aj pre začiatočníkov. Vďaka pružnosti látky si nemusíte robiť starosti s odhadom správneho utiahnutia.

Vloženie bábätka do šatky je veľmi jednoduché, elastická šatka Liliputi vám pri prvých pokusoch o viazanie pomôže. Šatka Liliputi je určená na nosenie vpredu a na boku.

Elastické šatky sú určené špeciálne pre bábätká približne do 6 mesiacov alebo do váhy cca. 9 kg. Práve u malých bábätiek budete môcť naplno využiť všetky výhody pružného materiálu.

Šatka je 5 m dlhá, je to univerzálna dĺžka pre všetky veľkosti nosiacich rodičov, pre mamičky i oteckov. Látka je pomerne tenká a jemná, šatka nie je objemná - aj to je pri viazaní malých bábätiek príjemné. Šírka šatky 60 cm tiež úplne stačí na všetky úväzy.

K šatke dostanete látkovú taštičku z rovnakého materiálu, v ktorej ju môžete bezpečne prenášať. Samozrejmosťou sú aj fotografické návody na viazanie.

Materiál: certifikovaný materiál Öko-Tex Standard 100, 97% bavlna, 3% spandex. Vyrobená podľa európskej bezpečnostnej normy č. EN 13209-2: 2006

Údržba: prať v práčke na šetrnom programe 30 °C, žmýkať pri nízkych otáčkach, nesušiť v sušičke.

Vhodné: pre novorodenca do cca. 9 kg

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Materiálové zloženiebavlna
Materiál100% bavlna
Krajina výroby

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz