Elastická šatka Manduca Sling - čierna

Elastická šatka Manduca Sling - čierna
  • Elastická šatka Manduca Sling - čierna
  • Elastická šatka Manduca Sling - čierna
  • Elastická šatka Manduca Sling - čierna
  • Elastická šatka Manduca Sling - čierna
  • Značka: Manduca
  • Kód tovaru: 2332060001

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Elastický šatka Manduca Sling dopĺňa ponuku nemeckej značky Manduca. Ak vám ergonomické nosítko na nosenie malých novorodencov príde moc mohutné, môžete začať elastickým šatkou. Elastické šatky sú pomerne subtílne, takže sa v nich bábätka nestráca, pritom sú ale veľmi pružné a tak je viazanie s nimi oveľa jednoduchšie ako s pevnými šatky. Bábätku sa veľmi dobre prispôsobí a pomôžu Vám ich nosiť do doby, než dorastú a oťažejú na ergonomické nosítko, alebo môžete prejsť na pevný šatku.

V elastických šatkách sa nosia malé bábätká v úplnej väčšine vpredu na bruchu a to vo vertikálnej polohe. Je ale možné umiestniť bábätko u do polohy kolísky. Oficiálne je podľa normy šatka testovaný na váhu 3,5 - 15 kg. V praxi je ale najvhodnejší pre nosenie bábätiek zhruba do 9 kg váhy.

Manduca Sling sú napletení zo 100% biobavlny s certifikátom GOTS. Materiál je to veľmi príjemný na dotyk, pružný a poddajný. Farba je jemne pásikavá tón v tóne.

Sú obentlované kontrastnými niťami, vďaka ktorým ľahko vo skrčené popruhu látky nájdete oba lemy. Stred šatky je označený nášivkou s logom výrobcu. Konce sú zúžené, takže nevyzerajú za uzlom nevzhľadne.

Šatka Manduca sling je 60 cm široký, čo je pre malé bábätká viac ako dostatočná šírka. Dĺžka je 5,5 m, čo stačí aj urasteným oteckom.

Vyrobené v Turecku.

Údržba: možno prať v práčke na 40 stupňov, nesušiť v sušičke, nebieliť, chemicky nečistiť, možno žehliť na mierny stupeň.

Parametre
Materiál100% bavlna

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

čierna