Elastická šatka Moby Bamboo Blush

Elastická šatka Moby Bamboo Blush
  • Elastická šatka Moby Bamboo Blush
  • Značka: Moby
  • Kód tovaru: MBBOX005

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Šatka Moby je ideálny pre nosenie najmenších bábätiek, a pre mamičky, ktoré nemajú skúsenosti s viazaním šatiek. Elastický šatka Moby sa prispôsobí dokonale Vášmu telu. Poskytuje dokonalú oporu detskej hlavičke a obopína telíčko dieťaťa s neskutočnou jemnosťou a mäkkosťou.

Šatka je olemovaný a stred je značený logom značky Moby. Konce šatke úzko zúžené na 20 cm pre ľahšie viazanie.

Moby šatka je vyrobený len z čistého bambusového vlákna a bavlny, preto je šatka neskutočne jemný a pritom stabilný. Ak vám nevyhovoval klasický šatku na nosenie detí, odporúčame Vám vyskúšať elastický šatku Moby. Šatka Moby zaisťuje komfort pri nosení detí a to aj pri problémoch s chrbticou alebo ramenami, vďaka rozdeleniu váhy dieťaťa rovnomerne so širokým viazaním šatke.

Najskôr šatka zaviažete na tele podľa obrázkových inštrukcií bez dieťaťa a potom dieťa len vložíte alebo vyberiete z vopred zaviazaného šatke a to koľkokrát potrebujete počas dňa. Šatka Moby sa prispôsobí Vašom telu a telu dieťaťa a stále bude perfektne pasovať a zaisťovať blízkosť tiel rodiča s dieťaťom.

Vhodný do cca 13,5 kg.

Vyrobené v Thajsku.

Rozmery:

dĺžka: 5,5 m

šírka: 60 cm

Údržba: Možno prať v práčke na 30 ° C. Sušte voľne rozložené v tvare IUUUI

Parametre
Materiál70% viskóza, 30% bavlna

Nový dotaz