Elastická šatka Moby Design GreyStripes

Elastická šatka Moby Design GreyStripes
  • Značka: Moby
  • Kód tovaru: MDBOX001

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Šatka Moby je ideálny pre nosenie najmenších bábätiek, a pre mamičky, ktoré nemajú skúsenosti s viazaním šatiek. Elastický šatka Moby sa prispôsobí dokonale Vášmu telu. Poskytuje dokonalú oporu detskej hlavičke a obopína telíčko dieťaťa s neskutočnou jemnosťou a mäkkosťou.

Moby šatka je vyrobený len z čistej 100% bavlny, preto je šatka neskutočne jemný a pritom stabilný. Ak vám nevyhovoval klasický šatku na nosenie detí, odporúčame Vám vyskúšať elastický šatku Moby. Šatka Moby zaisťuje komfort pri nosení detí a to aj pri problémoch s chrbticou alebo ramenami, vďaka rozdeleniu váhy dieťaťa rovnomerne so širokým viazaním šatke.

Najskôr šatka zaviažete na tele podľa obrázkových inštrukcií bez dieťaťa a potom dieťa len vložíte alebo vyberiete z vopred zaviazaného šatke a to koľkokrát potrebujete počas dňa. Šatka Moby sa prispôsobí Vašom telu a telu dieťaťa a stále bude perfektne pasovať a zaisťovať blízkosť tiel rodiča s dieťaťom.

Šatka je olemovaný. Stred šatky je značený logom Moby. Konce šatke úzko zúžené na 20 cm pre ľahšie viazanie.

Vhodný do cca 16 kg.

Rozmery:

dĺžka: 5,5 m

šírka 60 cm.

Údržba: Možno prať v práčke na 30 ° C. Sušte voľne rozložené v tvare IUUUI.

Parametre
Materiál100% bavlna

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz