Kožené sandálky Liliputi Soft Sandals Earth

Kožené sandálky Liliputi Soft Sandals Earth
  • Kožené sandálky Liliputi Soft Sandals Earth
  • Značka: Liliputi
  • Kód tovaru: SOFTSANDALS-EARTH
  • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    21,06 € 18,96 € (10% zľava)
    (15,80 € bez DPH 20%)

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Liliputi kožené sandálky. Kvalitná prírodná, mäkká a odolná koža nappa. Podrážka vyrobená z protišmykovej brúsenej kože. Topánočky sú určené do suchého prostredia. Vhodné ako domáci obuv alebo papučky.

V capáčcích Liliputi môže mať Vaše dieťa pocit, ako keď chodia naboso, cíti nerovnosti terénu. Chôdza v capáčcích Liliputi prispieva k vývoju rovnováhy u dieťaťa a koordinačných schopností, posilňuje kĺby, svaly a šľachy na nohách.

Mäkká, ohybná 3-vrstvová podrážka, podšívka z pravej kože. Vrchný materiál capačků Liliputi je z prírodnej, mäkké, priedušné a odolné kvalitnej kože nappa. Prírodná koža veľmi dobre dýcha a preto sa malé nožičky v capáčkách Liliputi nepotí. Podrážka je vyrobená z 3 vrtev. Medzi protišmykovou podrážkou z brúsenej kože a vnútorné koženou stielkou je 3 mm hrubá vložka, ktorá zabezpečuje tepelnú izoláciu a tlmí nárazy pri chôdzi alebo pri behaní po tvrdším povrchu. Vďaka gumičke okolo priehlavku sa capáčky ľahko obúvajú a zároveň bezpečne drží na nožičkách. Špička capačků Liliputi je vytvorená tak, aby zabezpečila dostatočný priestor pre voľný pohyb prstov na nohách a prirodzený vývoj nožičiek.

V kožených capáčcích Liliputi môže mať Vaše dieťa pocit, ako keď chodia naboso, cíti nerovnosti terénu. Naučia sa chodiť tak, že používa svoje prsty na nohách a svaly chodidla. Chôdza v capáčcích veľmi prispieva k vývoju rovnováhy a koordinačných schopností, posilňuje kĺby, svaly a šľachy na nohách. Topánočky Liliputi sa ľahko obúvajú vďaka gumičke okolo priehlavku a dobre držia na nožičkách. Dokonca budete prekvapení, až si Vaše dieťa nebude chcieť capáčky vyzuť. Podrážka capačků je vyrobená z protišmykovej brúsenej kože, aby capáčky boli bezpečné pre malé neposedníkov. Topánočky Liliputi sa môžu nosiť dlhšie, než "klasické" topánočky. Ich číslovanie bolo vytvorené tak, že kupujete vlastne každú druhú veľkosť. Je to preto, že pri tomto type capačků nevadí, keď sú trošku väčšie, dieťatko to pri chôdzi neobmedzuje a môže ich nosiť dlhšie.

"Srdečne odporúčam topánočky a capáčky Liliputi pre detičky, ktoré sa učia resp. začínajú chodiť ako vynikajúci alternatívu chodenie na boso! "- hovorí Dr. Zsuzsanna Lengyel, primárka detského ortopedického oddelenia

Materiál: horná časť - mäkká nappa koža/nubuk kože, podšívka - koža/vlna, podrážka - velúr koža

Parametre
Materiál100% kůže
Krajina výroby
VelikostS
EU veľkosť17
Vnútorná veľkosť (cm)11

Kde sa meria?

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👶 Pre deti