Kožené sandálky Liliputi Soft Sandals Margaret - modré-biele

Kožené sandálky Liliputi Soft Sandals Margaret - modré-biele
  • Kožené sandálky Liliputi Soft Sandals Margaret - modré-biele
  • Kožené sandálky Liliputi Soft Sandals Margaret - modré-biele
  • Značka: Liliputi
  • Kód tovaru: SOFTMARGARET

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Liliputi kožené sandálky. Kvalitná prírodná, mäkká a odolná koža nappa. Podrážka vyrobená z protišmykovej brúsenej kože. Vhodné ako domáca obuv alebo papučky.

V capáčikoch Liliputi môže mať Vaše dieťa pocit, ako keď chodí naboso, cíti nerovnosti terénu. Chôdza v capáčikoch Liliputi prispieva k vývoju rovnováhy u dieťaťa a koordinačných schopností, posilňuje kĺby, svaly a šľachy na nohách.

Mäkká, ohybná 3-vrstvová podrážka, podšívka z pravej kože. Vrchný materiál capáčikov Liliputi je z prírodnej, mäkkej, priedušnej a odolnej kvalitnej kože nappa. Prírodná koža veľmi dobre dýcha a preto sa malé nožičky v capáčkach Liliputi nepotia. Podrážka je vyrobená z 3 vrtov. Medzi protišmykovou podrážkou z brúsenej kože a vnútornou koženou stielkou je 3 mm hrubá vložka, ktorá zabezpečuje tepelnú izoláciu a tlmí nárazy pri chôdzi alebo pri behaní po tvrdšom povrchu. Vďaka gumičke okolo priehlavku sa topánočky ľahko obúvajú a zároveň bezpečne držia na nožičkách. Špička capáčikov Liliputi je vytvorená tak, aby zabezpečila dostatočný priestor na voľný pohyb prstov na nohách a prirodzený vývoj nožičiek.

V kožených capáčikoch Liliputi môže mať Vaše dieťa pocit, ako keď chodí naboso, cíti nerovnosti terénu. Naučia sa chodiť tak, že používa svoje prsty na nohách a svaly chodidla. Chôdza v capáčikoch veľmi prispieva k vývoju rovnováhy a koordinačných schopností, posilňuje kĺby, svaly a šľachy na nohách. Capáčky Liliputi sa ľahko obúvajú vďaka gumičke okolo priehlavku a dobre držia na nožičkách. Dokonca budete prekvapení, až si Vaše dieťa nebude chcieť capáčky vyzuť. Podrážka capáčikov je vyrobená z protišmykovej brúsenej kože, aby capáčky boli bezpečné pre malých neposedníkov. Capáčky Liliputi sa môžu nosiť dlhšie, než "klasické“ topánočky. Ich číslovanie bolo vytvorené tak, že kupujete vlastne každú druhú veľkosť. Je to preto, že pri tomto type capáčikov nevadí, keď sú trošku väčšie, dieťatko to pri chôdzi neobmedzuje a môže ich nosiť dlhšie.

"Srdečne odporúčam topánočky a capáčky Liliputi pre detičky, ktoré sa učia resp. začínajú chodiť ako vynikajúcu alternatívu chodenia na boso!“ - hovorí Dr. Zsuzsanna Lengyel, primárka detského ortopedického oddelenia

Materiál: horná časť - mäkká nappa koža/nubuk koža, podšívka - koža/vlna, podrážka - velúr koža

Parametre
Materiálové zloženiekůže
Materiál100% kůže
Krajina výroby

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👶 Pre deti